ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
مایع فسفاته

مشخصات اصلی


قیمت: استعلام تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مایع فسفاته

کاربرد : مایع فسفاته ترکیبی است که برای فسفاته نمودن قطعات فلزی به منظور جلوگیری از خوردگی در برابر عوامل جوی و آماده نمودن آن فلز برای پذیرش و چسبندگی بیشتر رنگ به کار می رود. با توجه به میزان مصرف این ترکیب جهت فسفاته نمودن همچنین کیفیت قطعه پس از عملیات با در نظر گرفتن راندمان کاری بسیار بالا از لحاظ اقتصادی هزینه های تولید را کاهش خواهد داد.

طرز کار : فسفاته کردن یعنی ایجاد فسفات روی یا منگنز یا آهن برروی فلزات به منظور جلوگیری از زنگ زدگی در مقابل عوامل جوی و محیطی به طریق گرم یا سرد یا الکتریکی . قشر ایجاد شده از فسفات بر روی فلزات مانع از خوردگی شده و فلز را برای عملیات بعدی یا پوشش رنگ آماده ومقاوم می نماید در واقع به عنوان آستری برای رنگ کاری از فسفاته استفاده میشود زیرا چسبندگی رنگ را افزایش می دهد . رنگ پوشش فسفاته خاکستری – مشکی -دودی روشن و سبز سیر می با شد وعملیات آماده سازی فلز برای پوشش فسفاته کردن ضروری و شامل چربیگیری – زنگبری وخنثی سازی و فعال کردن قطعه قبل از عملیات فسفاته می باشد .

بسته بندی : گالن 25 کیلوگرمی

تولیدی بازرگانی آذر شیمی


تلفن : 05132145010

همراه ( تلگرام ) : 09302876416


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر